Jesteś tutaj:

Święto Gminy Jabłonna

Data: 11.09.2018 r., godz. 13.30    582
Podczas obchodów Święta Gminy Jabłonna, nasza jednostka promowała projekt budowy systemu sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Jabłonna.
Gości naszego stoiska zachęcaliśmy do spróbowania swoich sił w projektowaniu sieci na przygotowanych wcześniej mapach. Wszystkich częstowaliśmy jabłuszkami, ciasteczkami i słodyczami. Mieszkańcy z ogromnym zainteresowaniem rozmawiali na temat inwestycji, nie ukrywając zadowolenia z realizacji projektu. Z najmłodszymi gośćmi naszego stoiska bawiliśmy się w tworzenie miasta 3D. Budowaliśmy i malowaliśmy budynki, kładliśmy „słomkowe” sieci wodociągowe i kanalizacyjne.

Były też ogromne bańki mydlane, konkursy, łamigłówki, kolorowanki i krzyżówki z nagrodami. Można było również obejrzeć elementy, z których budowana jest sieć. Dużą atrakcją były ogromne rury, które dzieci z niezwykłą pomysłowością zaadoptowały do różnych zabaw. Miło było patrzeć na ich uśmiechnięte buzie. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie namiotu Jednostki Realizującej Projekt, było nam bardzo miło gościć zarówno dorosłych jak i młodszych mieszkańców naszej gminy.