Jesteś tutaj:

Archiwum aktualności: wodociągi

Wykaz publikowanych aktualności.
 • Trwa budowa nowych odcinków sieci wodno – kanalizacjnej
  (Zam: 14.08.2018 r., godz. 14.07)    20

  Dzięki budowie systemu sieci wodno-kanalizacyjnej mieszkańcy skorzystają z ulepszonego systemu odprowadzania ścieków komunalnych. Poprawi się dostęp do wody pitnej i jej jakość oraz znacznie poprawi się stan środowiska naturalnego. Zmniejszy się liczba ścieków trafiających bezpośrednio do gleby i zanieczyszczających ją oraz ich kłopotliwy transport samochodami asenizacyjnymi. Korzyści z realizowanego przez gminę projektu są ogromne, zarówno dla mieszkańców, jak i dla środowiska naturalnego.
  Dział: Wodociągi
 • Ogłosiliśmy kolejny przetarg w ramach projektu pn.: „Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Jabłonna – etap I”
  (Zam: 09.07.2018 r., godz. 11.48)    490

  Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „P4” (Zadanie 4) i pompowni „P10” (Zadanie 9) w m. Chotomów” to kolejne zadania, które będziemy realizować w ramach projektu „Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Jabłonna – etap I”. Termin składania ofert na projekt i budowę Zadania 4 i Zadania 9, upłynie 14.08.2018 r.
  Dział: Wodociągi
 • Konstrukcja budynku Stacji Uzdatniania Wody już za półmetkiem
  (Zam: 25.06.2018 r., godz. 11.42)    162

  Prace na terenie budowy Stacji Uzdatniania Wody w Chotomowie idą pełną parą. Została już wykonana konstrukcja budynku oraz roboty ziemne. Obecnie trwa montaż konstrukcji zadaszenia. Rozpoczęły się również prace technologiczne tj. spawanie rurociągu ze stali nierdzewnej. W ciągu miesiąca powinny rozpocząć się także roboty wykończeniowe SUW.
  Dział: Wodociągi
 • Trwają prace przy budowie kanalizacji i wodociągu
  (Zam: 08.05.2018 r., godz. 11.20)    190

  Wykonawca - firma PRIKNAUBER Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, obecnie kończy prace związane z budową sieci wodociągowej na Zadaniu 2 (rejon ulic: Jasna, Świetlista, Dobra, Parkowa, Bagienna we wsi Chotomów) i Zadaniu 10 (rejon ulic: Dolinowa, Kwiatowa, Jarzębinowa, św. Tomasza z Akwinu w m. Chotomów).
  Dział: Wodociągi
 • Kanalizacja w rejonie ulic Kisielewskiego – Partyzantów – Jasna przekazana do eksploatacji
  (Zam: 21.03.2018 r., godz. 13.17)    127

  Jednostka Realizująca Projekt pn.: „Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Jabłonna – etap I” informuje, że inwestycja obejmująca budowę kanalizacji sanitarnej w rejonie ulic Kisielewskiego – Partyzantów – Jasna w miejscowości Chotomów, gmina Jabłonna została zakończona i przekazana do eksploatacji.
  Dział: Wodociągi
 • Kanalizacja i wodociąg w budowie!
  (Zam: 20.02.2018 r., godz. 15.55)    226

  Gmina Jabłonna rozpoczęła budowę sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w ramach inwestycji pn.: „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „P1” wraz z uzbrojeniem towarzyszącym w rejonie ulic: Jasna, Świetlista, Dobra, Parkowa, Bagienna we wsi Chotomów” (Zadanie 2), stanowiącej jedno z zadań projektu pn. „Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Jabłonna – etap I”, współfinansowanego ze środków unijnych. Wykonawcą prac budowlanych jest firma PRIKNAUBER Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Legionowie.
  Dział: Wodociągi
 • Stacja Uzdatniania Wody w Chotomowie do 2019 r.
  (Zam: 13.02.2018 r., godz. 12.23)    117

  U zbiegu ul. Partyzantów i Serdecznej w Chotomowie zostanie wybudowana Stacja Uzdatniania Wody, SUW będzie oddany do eksploatacji na początku roku 2019. Realizacja inwestycji pozwoli zaopatrzyć w wodę mieszkańców Chotomowa, Dąbrowy Chotomowskiej i zachodniej części Jabłonny. Budowa SUW jest częścią finansowanego przy udziale Funduszu Spójności projektu pn. „Budowa systemu gospodarki wodno–ściekowej na terenie gminy Jabłonna – etap I” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 – 2020.
  Dział: Wodociągi
 • Spotkania w sprawie budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej dla części Zadania 1, Zadania 3 i Zadania 11
  (Zam: 15.10.2017 r., godz. 12.00)    125

  Zapraszamy na spotkania informacyjne poświęcone budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej dla części Zadania 1 w zlewni pompowni „Jasna” , Zadania 3 w ul. Radosna, Promienna, Księżycowa, Willowa, Spokojna, Bagienna, Mała i Zadania 11 w ul. Łąkowa, Polna, Ogrodowa, M. Konopnickiej, Stefana Kisielewskiego.
  Dział: Wodociągi
 • Kolejne trzy umowy na wodociąg i kanalizację podpisane
  (Zam: 29.08.2017 r., godz. 13.50)    45

  Kolejne trzy umowy, tym razem na realizację zadań 1, 3 i 11 w ramach programu Budowa systemu gospodarki wodno – ściekowej na terenie gminy Jabłonna – etap I, zostały podpisane. 25 sierpnia, Gmina Jabłonna reprezentowana przez Wójta Jarosława Chodorskiego, zawarła z firmą PRIKNAUBER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą ul. Warszawska 59 lok. 8, 05-120 Legionowo, umowy na realizację trzech zadań.
  Dział: Wodociągi
 • Podpisana umowa na wodociąg i kanalizację
  (Zam: 08.08.2017 r., godz. 14.00)    47

  7 sierpnia 2017 r. Wójt Jarosław Chodorski podpisał umowy na wykonanie dwóch zadań dotyczących budowy wodociągu i kanalizacji w Chotomowie w ramach projektu „Budowa systemu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Jabłonna – etap I”.
  Dział: Wodociągi