Jesteś tutaj:

Świąteczny prezent od PiK Legionowo

Data: 17.12.2020 r., godz. 14.30    187
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie był Święty Mikołaj i zostawił świąteczną niespodziankę - 200 kodów do Legimi, największej bazy e- booków i audiobooków. Na platformie można znaleźć nowości, bestsellery, ale też lektury i książki dla dzieci i młodzieży. Można je czytać na czytniku, w komórce, na komputerze. Mikołaj podkreślał, że kody są dla wszystkich, nie tylko dla Czytelników Powiatowej Biblioteki Publicznej.
Co trzeba zrobić?
1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/mazowieckie i wpisz unikatowy kod, który od nas dostaniesz.
2. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi.
3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi (dostępną w AppStore, Google Play, Microsoft Store) albo wejdź na stronę www.legimi.pl przez przeglądarkę w komputerze.
4. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z kodów przez miesiąc.

Jak otrzymać taki świąteczny kod?
Wystarczy do nas napisać na adres m.piekutowska@pik.legionowski.pl
Ważne! Kod należy aktywować w grudniu, jest ważny przez 30 dni.

Polecamy też nasz poradnik "Klimat na czytanie e-booków", w którym oprócz instrukcji korzystania z Legimi, są również informacje o innych stronach, które zapewniają do nich darmowy dostęp. Ważne – w tutorialu jest informacja, że należy być naszym czytelnikiem. Jednorazowej świątecznej puli kodów to nie dotyczy.

 

Zakup kodów zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Informacja o akcji czytelniczek e-booków z wykorzystaniem kodów Legimi dostępna jest profilu FB Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie

Informacja: Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie