Jesteś tutaj:

Konkurs - "Kobieta w sztuce"

Data: 05.02.2021 r., godz. 08.30    150
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza do udziału w konkursie "Kobieta w sztuce".
konkurs Kobieta w Sztuce

Interesujesz się modą i sztuką? Szukasz inspiracji do wyrażenia swojej osobowości poprzez stylizację? Śledzisz wpływy sztuki na modę i odwrotnie? Ciekawi Cię, jak sztuka rozbudza wyobraźnię kreatorów mody? Lubisz eksperymentować ze swoim wizerunkiem, szukasz natchnienia do wypracowania własnego oryginalnego stylu i pragniesz inspirować się dziełami artystów? Chcesz się wyróżniać i jesteś gotowa na modowe wyzwanie?

Jeżeli odpowiadasz twierdząco, to te pytania, to ten konkurs jest dla Ciebie! Wykaż się wiedzą na temat sztuki i mody i daj wyraz swojej pasji.

Nagroda w konkursie jest nietypowa – to możliwość udziału w artystycznej metamorfozie i przygotowana przez stylistę kreacja z motywem obrazu na własność.

Relacja filmowa z metamorfozy stanie się inspiracją dla innych kobiet. Mamy nadzieję, że pokazanie, czym jest kobiecość oraz w czym tkwi jej siła, będzie unikatowym prezentem z okazji Dnia Kobiet. Jak wydobyć kobiecy „charm” podczas zmiany wizerunku, czerpiąc z przekazu sztuki? Postaramy się to pokazać w materiale filmowym dokumentującym proces przemiany.

Zapraszamy mieszkanki powiatu legionowskiego do sprawdzenia swojej wiedzy na temat historii sztuki i mody w konkursowym quizie.

Konkurs inauguruje projekt „Kobieta w sztuce”, realizowany przez naszego Partnera – Pracownię & Showroom Moda Na Prostej w Jabłonnie.

Kobiety od zawsze były obecne w sztuce. Potrafiły zawładnąć umysłami artystów, zostawały ich muzami. W naszym projekcie mogą stać się białym niezamalowanym płótnem, które podczas metamorfozy przeistoczy się w piękny obraz.

Regulamin konkursu „Kobieta w sztuce – METAMORFOZY” jest dostępny na stronie www.pik.legionowski.pl.

Zgłoszenia nadsyłać można do 11 lutego 2021 r.

Patronat nad wydarzeniem objął Powiat Legionowski