Jesteś tutaj:

KINO OTWARTE - "DZIKIE HISTORIE"

Data: 19.02.2021 r., godz. 20.00    111
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę z cyklu KINO OTWARTE. Tym razem to pełen czarnego humoru komediodramat "Dzikie historie". Produkcja jest tegorocznym kandydatem do Oskara w kategorii: Film nieanglojęzyczny.


W ramach cyklu KINO OTWARTE online Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny, przebój festiwalu w Cannes, pełen czarnego humoru komediodramat „Dzikie historie”.

Sześć filmowych opowieści „o niezwykłej przyjemności, jaką daje... utrata kontroli”, jak to określił scenarzysta i reżyser filmu Damián Szifron. Historie spokojnych ludzi, którym w pewnym momencie puszczają nerwy.

„Zwariowane poczucie humory, dbałość o wizualną stronę filmu, doskonałe użycie muzyki i bohaterowie na skraju załamania. Nic dziwnego, że bracia Almodóvar chcieli wyprodukować ten film”. („The Hollywood Reporter”)

Wprowadzenie do wspólnego seansu online przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Zapraszamy: 19 lutego 2021 r., godz. 20.00 (obowiązują zapisy)

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "DZIKIE" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 18.02.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html