Jesteś tutaj:

Wrócił sport na świeżym powietrzu

Data: 20.04.2021 r., godz. 00.00    168
Od poniedziałku (19 kwietnia) grupy nie większe niż 25 osób mogą korzystać z obiektów sportowych na świeżym powietrzu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie zaprasza wszystkich amatorów sportu do outdoorowej aktywności.
Na pierwszym planie widać nawierzchnię boiska oraz logo OSiR Jabłonna i napis: Ośrodek Sportu i Rekreacji. W oddali widać bloki mieszkalne.

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi, po przerwie wróciła możliwość uprawiania sportu w obiektach na świeżym powietrzu (do 25 osób) i uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

OSiR Jabłonna zaprasza mieszkańców na otwarte boiska w Jabłonnie (kompleks ORLIK), w Chotomowie przy ul. Konopnickiej (boisko do siatkówki) oraz na PUMPTRUCK w Skierdach. Podczas przerwy w funkcjonowaniu obiektów, OSiR przeprowadził prace konserwacyjne i porządkowe, by jeszcze lepiej służyły aktywnym mieszkańcom.

Biegaczy w każdym wieku zainteresuje powrót oferty przygotowanej wspólnie przez Centrum Sportów BeFit w Skierdach i OSiR Jabłonna. Po przerwie wracają treningi biegowe, które odbywają się we wtorki i w czwartki w Skierdach:
17:00 - zajęcia dla dzieci,
18:00 zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Biorąc udział w zajęciach, nie zapominajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z oferty zajęć online na profilu @osirjablonna na www.facebook.com:

• poniedziałki 20:00- zumba z Oktawianem Zagórskim (link do zajęć aktywny przez 24 godz.),
• wtorki i czwartki 20:30- Joga dla początkujących- zajęcia na żywo prowadzi Nikola Klaudia Chmiel.

Zachęcamy do śledzenia profilu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie na www.facebook.com, gdzie znajdziecie najbardziej aktualne informacje dotyczące sportu i rekreacji w Gminie Jabłonna.

Masz pomysł na ciekawe zajęcia sportowe? Jesteś instruktorem i chcesz współpracować z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji? Skontaktuj się z OSIR: biuro@osirjablonna.pl