Jesteś tutaj:

Nowa Pani dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie

Data: 11.05.2021 r., godz. 12.00    679
11 maja 2021 r. Wójt Jarosław Chodorski oficjalne przedstawił nową Panią dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie.
Została nią, wyłoniona w otwartym konkursie, mieszkanka Dąbrowy Chotomowskiej, Pani Barbara Postrożna.

Wójt Jarosław Chodorski z Panią dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie - Barbarą Postrożną

Pani Barbara jest doświadczoną menadżerką kultury i animatorką społeczno-artystyczną. Studia magisterskie ukończyła na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Jest także absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskała tytuł menadżera kultury na Wydziale Zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury. Ukończyła Szkoły Muzyczne I i II stopnia w Warszawie na wydziale klarnetu i śpiewu solowego.

Jest członkiem Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Doświadczenie artystyczne, aktorskie i wokalne zdobywała pracując m.in. w Teatrze Muzycznym Roma pod dyrekcją Bogusława Kaczyńskiego, w Zespole Artystycznym Straży Granicznej ,,Granica” oraz Teatrze S.A. w Łodzi.

Z sukcesem prowadziła Agencję Koncertową - Złoty Dukat, której działalność była związana z szeroko rozumianą organizacją, przygotowaniem i wykonywaniem działań artystycznych.

Nowa Pani dyrektor jest pomysłodawczynią i twórczynią spektakli teatralnych dla dzieci oraz programów estradowych. Dodatkowo od zawsze była aktywna na polu społecznym i kulturalnym. Współzałożycielka oraz prezes Stowarzyszenia Sąsiedzi 05-123, które działa aktywnie od ponad 4 lat na terenie gminy Jabłonna.

Inicjatorka i główna organizatorka cyklicznego wydarzenia artystycznego pt. "Granie na Polanie” w Dąbrowie Chotomowskiej.