Jesteś tutaj:

Zbiórka żywności i środków czystości

Data: 07.12.2021 r., godz. 12.00    162
Wolontariat GOPS Jabłonna zachęca do włączenia się w zbiórkę żywności i środków czystości dla seniorów i potrzebujących rodzin z terenu gminy Jabłonna.
Z zebranych artykułów zostaną przygotowane paczki, które przekażemy potrzebującym, aby wspomóc ich przed świętami.

Czego potrzebujemy? 
Głównie produktów z dłuższym terminem przydatności tj. makarony, kasze, ryż, konserwy, mąka, cukier, herbata, kawa, słodycze, olej, mleko, dania gotowe w słoiku/kartonie, itp. Oprócz tego przydadzą się również środki czystości takie jak: szampony, mydło, pasta do zębów, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, itp.
Zbiórka trwa do 17 grudnia 2021 r.

Wolontariat GOPS Jabłonna zachęca do włączenia się w zbiórkę żywności i środków czystości dla seniorów i potrzebujących rodzin z terenu gminy Jabłonna.  Z zebranych artykułów zostaną przygotowane paczki, które przekażemy potrzebującym, aby wspomóc ich przed świętami.  Czego potrzebujemy? Głównie produktów z dłuższym terminem przydatności tj. makarony, kasze, ryż, konserwy, mąka, cukier, herbata, kawa, słodycze, olej, mleko, dania gotowe w słoiku/kartonie, itp.  Oprócz tego przydadzą się również środki czystości takie jak: szampony, mydło, pasta do zębów, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, itp. Zbiórka trwa do 17 grudnia 2021 r.  Produkty można przynieść do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Zegrzyńskiej 1 w Jabłonnie w godzinach otwarcia: poniedziałek od 8.00 do 18.00, wtorek-czwartek od 8.00 do 16.00 i piątek od 8.00 do 14.00.  Serdecznie zachęcamy i z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Produkty można przynieść do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Zegrzyńskiej 1 w Jabłonnie w godzinach otwarcia: poniedziałek od 8.00 do 18.00, wtorek-czwartek od 8.00 do 16.00 i piątek od 8.00 do 14.00.

Serdecznie zachęcamy i z góry dziękujemy za zaangażowanie!