Jesteś tutaj:

Spotkania z laureatkami konkursu

Data: 15.04.2022 r., godz. 11.00    196
15 kwietnia 2022 r. Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski spotkał się z Oliwią Rusin, laureatką w kategorii wiekowej 14-16 lat konkursu na Gminną Kartkę Wielkanocną. Dwa dni wcześniej nagrody odebrały zwyciężczynie konkursu w kategorii wiekowej 6-9 lat i 10-13 lat - Lilianna Zadrzyńska oraz Marika Młynarczyk.
8-letnia Lilianna, autorka zwycięskiej pracy w najmłodszej kategorii wiekowej, jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Chotomowie. Jej starsza koleżanka, 12-letnia Marika, uczęszcza do Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jabłonnie. 

Zdjęcie Wójta Gminy Jabłonna z laureatkami konkursu

16-letnia Oliwia to uczennica CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta.

Zdjęcie Wójta Gminy Jabłonna z laureatką konkursu

Wójt pogratulował dziewczynkom zwycięstwa i zapewnił, że kartki do stworzenia, których w tym roku zostały użyte ich prace, zostały rozesłane z życzeniami świątecznymi, jako „Gminne Kartki Wielkanocne”.

Tegoroczny Konkurs na Gminną Kartkę Wielkanocną cieszył się niemałym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło blisko 100 projektów plastycznych. Po długich i trudnych obradach, w wyniku wnikliwej oceny, ostatecznie komisja wyłoniła laureatów. Pełna lista wyróżnionych i galeria prac są dostępne pod linkiem: https://www.jablonna.pl/aktualnosci/1473

Pozostali laureaci i wyróżnieni w konkursie tuż po świętach otrzymają swoje zasłużone dyplomy i upominki.