Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

Wiosenne Czarowanie w Jabłonnie

Data: 22.09.2022 r., godz. 00.00    436
24 września 2022 r. na terenie parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie o godzinie 17.14 odbędzie się XXIII Koncert Wiosennego Czarowania. Jest to kolejny już Koncert Projektu Wiosenne Czarowanie, który w 2022 roku gra pod hasłem „Obywatelskie współdziałanie w kulturze" i został dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
plakat z zapowiedzią koncertu Wiosenne Czarowanie

Fundacja Wspieramy, Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie oraz parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie zapraszają XXIII Koncert Wiosennego Czarowania. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Jabłonna Jarosława Chodorskiego.

Wiosenne Czarowanie rozpoczną specjalne Warsztatami Umuzykalniające oraz Warsztaty Obywatelskiej Kreatywności. Na scenie wystąpią dzieci z Gminy Jabłonna oraz z Legionowa - Uczestnicy w/w Warsztatów. Gwiazdą wieczoru będzie Martyna Ordak - Dziewczyna z Gitarą, zdobywczyni GRAND PRIX X-ego Wiosennego Czarowania!

Dobra informacja dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu - na profilach „Wiosenne Czarowanie" oraz „Fundacja Wspieramy" na Facebooku dostępna będzie transmisja LIVE z całego sobotniego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert do Jabłonny!