Ustawienia strony

Wyszukiwarka

BIP, ePUAP, Youtube, Facebook

Jesteś tutaj:

"Zgrani dla Kubusia"- przed nami turniej charytatywny

Data: 27.10.2022 r., godz. 11.00    577
27 listopada w hali sportowej w Chotomowie (OSiR) odbędzie się impreza charytatywno-sportowa Zgrani dla Kubusia - X Jubileuszowy Turniej Urodzinowy organizowana przez Marcina Wojciechowskiego.
Kubuś choruje na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę i ślepotę korową. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na rehabilitację i leczenie Kubusia. A wydatków jest bardzo dużo- wymiana wózka inwalidzkiego, zakup pionizatora oraz sprzętu do chodu Hakafo.

Jak można pomóc?
- zgłaszajcie udział drużyn,
- udostępnijcie wydarzenie Zgrani dla Kubusia - X Jubileuszowy Turniej Urodzinowy,
- przyjdźcie na imprezę, kibicujcie piłkarzom, weźcie udział w loterii, odwiedźcie "słodką kawiarenkę" i zasilcie gotówką puszki,
- w inny dowolny sposób- chcesz wesprzeć akcję? skontaktuj się z organizatorem: mwoyski1897@gmail.com

Impreza współorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie odbywa się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Jabłonna Jarosława Chodorskiego.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB Zgrani dla Kubusia - X Jubileuszowy Turniej Urodzinowy

27 listopada w hali sportowej w Chotomowie (OSiR) odbędzie się impreza charytatywno-sportowa Zgrani dla Kubusia - X Jubileuszowy Turniej Urodzinowy organizowana przez Marcina Wojciechowskiego. Impreza współorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie odbywa się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Jabłonna Jarosława Chodorskiego.