Jesteś tutaj:

Odpowiedzialni Społecznie 2019

Data: 30.12.2019 r., godz. 10.21    755
Fundacja "Dzielna Matka" Pomocy Rodzinom Dzieci z Niepełnosprawnością Sprzężoną oraz Pani Anna Czachorowska zostały wyróżnione w konkursie Odpowiedzialni Społecznie 2019.
Za nami III edycja konkursu "Odpowiedzialni Społecznie 2019" organizowanego przez Starostę Legionowskiego i Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie.

Konkurs skierowany był do pracodawców, firm i instytucji, które prowadzą swoją działalność na terenie powiatu legionowskiego, i które włączają się w rozwiązywanie problemów społecznych, definiując swoją firmę nie tylko poprzez wymiar finansowy.

Celem konkursu była popularyzacja biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł został przyznany firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności w biznesie, wpływając w ten sposób na jego pozytywny wizerunek.

Laureaci konkursu zostali wyłonieni w trzech kategoriach: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie oraz Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

23 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, laureatami zostali:
- w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie 2019 - Andrzej Bochacz (K2online); wyróżnienie - Bońkowski Consulting Krzysztof Bońkowski,
- w kategorii Instytucja Odpowiedzialna Społecznie 2019 - Fundacja "Promień Słońca"; wyróżnienie - Fundacja "Dzielna Matka" Pomocy Rodzinom Dzieci z Niepełnosprawnością Sprzężoną,
- w kategorii Pracownik Odpowiedzialny Społecznie 2019 - Barbara Mierzejewska - Żłobek "Motylkowy Świat" w Legionowie; wyróżnienie - Anna Czachorowska – Gminna Biblioteka Publiczna im.ks.Jana Twardowskiego w Jabłonnie.

Serdecznie gratulujemy Laureatom III edycji konkursu "Odpowiedzialni Społecznie 2019!


Zdjęcie: Powiat Legionowski
Tekst na podstawie informacji CIS Legionowo i Powiat Legionowski