Jesteś tutaj:

Legimi w jabłonowskiej bibliotece

Data: 05.02.2020 r., godz. 11.58    639
Biblioteka w Jabłonnie przystąpiła do mazowieckiego konsorcjum Legimi. W związku z tym od stycznia można zgłaszać się do naszej biblioteki po kody dostępu do Legimi i zyskać bezpłatny dostęp do ponad 60000 tytułów na smartfonie, tablecie lub czytniku. Zapraszamy, ilość kodów ograniczona.
Jak to działa?

1. Czytelnik, który chce czytać e-booki, zgłasza się do swojej Biblioteki i otrzymuje jeden z kodów z miesięcznym okresem ważności. Każda pula kodów ważna jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i w tym terminie należy zalogować się i wpisać kod na stronie Legimi.

2. Czytelnik biblioteki (zakłada konto) w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/mazowieckie podając kod otrzymany w swojej Bibliotece, a następnie wpisuję nazwę użytkownika, adres email i hasło. Na podany email zostanie przesłany przez Legimi – mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć – od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni.

3. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie (osobiście) pobrać w bibliotece. Kody ważne są miesiąc, po upływie tego czasu należy pobrać nowy kod.