Jesteś tutaj:

Stwórz kartkę dla Seniora!

Data: 27.11.2020 r., godz. 12.23    190
Drogi rodzicu! Drogie dzieci! Włączcie się w akcję tworzenia kartek świątecznych, które zostaną przekazane naszym samotnym seniorom! Sprawmy, aby uśmiech zagościł na ich twarzach w te święta! Organizatorem akcji jest Wolontariat GOPS w Jabłonnie.
Drogi Rodzicu! Zorganizuj czas wolny swoim pociechom! Włączcie się do akcji! Stwórzcie wspólnie kartkę świąteczną wraz z życzeniami, którą przekażemy naszym samotnym Seniorom z terenu Gminy Jabłonna. Otwórzcie swe serca! Niech każdy Senior poczuje, że nie jest sam w te święta, bo w pobliżu jest osoba, która w tym trudnym czasie myśli o nim! Kartki świąteczne można przynieść osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonnie lub wysłać pocztą na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie ul. Zegrzyńska 1 w terminie do 15 grudnia 2020 Sprawmy, aby nasi Seniorzy mieli wspaniałe Święta!

Drogi Rodzicu!

Zorganizuj czas wolny swoim pociechom! Włączcie się do akcji!

Stwórzcie wspólnie kartkę świąteczną wraz z życzeniami, którą przekażemy naszym samotnym Seniorom z terenu Gminy Jabłonna.
Otwórzcie swe serca! Niech każdy Senior poczuje, że nie jest sam w te święta, bo w pobliżu jest osoba, która w tym trudnym czasie myśli o nim!
Kartki świąteczne można przynieść osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jabłonnie lub wysłać pocztą na adres:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie
ul. Zegrzyńska 1
w terminie do 15 grudnia 2020
Sprawmy, aby nasi Seniorzy mieli wspaniałe Święta!