Jesteś tutaj:

Archiwum aktualności: wszystkie kategorie

Wykaz publikowanych aktualności.
 • Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek.
  (Zam: 29.10.2020 r., godz. 13.34)    148

  Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników.
 • OSiR: sekcja pływacka dzieci i młodzieży
  (Zam: 29.10.2020 r., godz. 08.52)    172

  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9-14 lat do sekcji pływackiej.
 • Jabłonna- rowerowa gmina!
  (Zam: 28.10.2020 r., godz. 10.35)    234

  Ścieżka rowerowa wybudowana przez Gminę Jabłonna połączyła Warszawę z Nowym Dworem Mazowieckim. Czas na kolejne rowerowe inwestycje! Rozpoczynamy budowę ścieżek w ul. Akademijnej w Jabłonnie oraz wzdłuż drogi powiatowej Partyzantów/Chotomowska.
 • Koronawirus- aktualne zasady i ograniczenia
  (Zam: 26.10.2020 r., godz. 10.02)    198

  Od 24.10.2020 r. zasady ze strefy czerwonej zostały rozciągnięte na całą Polskę.
 • Konkurs „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT"
  (Zam: 26.10.2020 r., godz. 08.55)    95

  Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk (IRWiR PAN) zaprasza serdecznie do udziału w II edycji Konkursu „MOJA SMART wieś. IDEA i FAKT”. Do konkursu zgłaszane mogą być prace, w których zaprezentowano zrealizowane już inicjatywy pokazujące w jaki sposób na obszarach wiejskich usługi i rozwiązania między innymi z zakresu: edukacji, transportu, energetyki, opieki zdrowotnej, usług socjalnych, rolnictwa mogą uczynić dane obszary bardziej przyjaznymi do życia. Oczekujemy również na opis wszelkich pomysłów, idei, które sprawią, że poprawi się jakość życia na wsi.
 • Spis rolny – bezpieczeństwo ludzi i danych to priorytet!
  (Zam: 23.10.2020 r., godz. 13.22)    195

  Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych.
 • Trwa realizacja zadania nr 6 w ramach budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  (Zam: 23.10.2020 r., godz. 11.52)    142

  Trwa realizacja zadania nr 6 p.n. „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „P7” wraz z uzbrojeniem towarzyszącym w rejonie ulic: Piękna, Krótka, Leśna, Jesionowa, Sosnowa, Klonowa w m. Chotomów oraz w ul. Kolejowej, Przyrodniczej w m. Dąbrowa Chotomowska.”
 • Trwa realizacja zadania nr 6 w ramach budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  (Zam: 23.10.2020 r., godz. 11.43)    227

  Trwa realizacja zadania nr 6 p.n. „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „P7” wraz z uzbrojeniem towarzyszącym w rejonie ulic: Piękna, Krótka, Leśna, Jesionowa, Sosnowa, Klonowa w m. Chotomów oraz w ul. Kolejowej, Przyrodniczej w m. Dąbrowa Chotomowska.”
  Dział: Wodociągi
 • Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości sfinansowania usług, mających na celu rozwój podmiotów ekonomii społecznej
  (Zam: 22.10.2020 r., godz. 14.47)    108

  Lokalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej LOWES, prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS zaprasza organizacje z powiatów wołomińskiego, legionowskiego, mińskiego i otwockiego na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości sfinansowania usług, mających na celu rozwój podmiotów ekonomii społecznej.
 • Konkurs: Koncepcja Architektoniczna Szkoły Podstawowej i Liceum na działce gminnej w Jabłonnie– rozstrzygnięty!
  (Zam: 20.10.2020 r., godz. 10.00)    696

  W dniu 14 października rozstrzygnęliśmy Konkurs: Koncepcja Architektoniczna Szkoły Podstawowej i Liceum na działce gminnej w Jabłonnie. Wójt Gminy Jabłonna– Jarosław Chodorski przywitał gości i oficjalnie zainaugurował obrady Kapituły. Konkurs skierowano do studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz studentów Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania – tym samym wydziałów architektury woj. mazowieckiego. Spośród 23 przedłożonych projektów wyłoniono laureatów.