Jesteś tutaj:

Zostań Sponsorem Tytularnym Hali Sportowej w Chotomowie- zaistniej w sportowym świecie!

Data: 03.09.2020 r., godz. 16.07    507
Chcesz żeby Twoja firma była kojarzona na lokalnym rynku z aktywnym, zdrowym trybem życia? Chciałbyś, żeby to Twoja firma nadała nazwę i logo nowej hali sportowo-widowiskowej w Chotomowie? Marzysz o tym, by Twoja działalność była identyfikowana z nowoczesnością i sportem? Weź udział w konkursie na Sponsora Tytularnego Hali Sportowej w Chotomowie.

Nowa hala sportowa w Chotomowie
Najnowszy obiekt na sportowej mapie gminy znajduje się w Chotomowie przy ul. Partyzantów 124a. Chotomowska hala to odpowiedź na potrzeby aktywnych mieszkańców gminy- to przestrzeń do uprawiania sportu, rozwijania pasji, organizacji rozgrywek sportowych i wydarzeń kulturalnych. Pełnowymiarowa sala umożliwi organizację meczów ligowych siatkówki, koszykówki czy piłki halowej. Widownia pomieści ponad 200 osób na samych trybunach, świetną akustykę podczas widowisk muzycznych czy teatralnych gwarantują zastosowane rozwiązania oraz nowoczesny sprzęt nagłaśniający.

Na parterze budynku znajduje się strefa sportowa. Hala o powierzchni blisko 1400 m2 jest wyposażona w automatycznie sterowane kotary, które dzielą pomieszczenie na 3 sale. W ramach zajęć lekcyjnych lub treningów sekcji sportowych z sali jednocześnie będą mogły korzystać 3 grupy po około 25 osób.
Rozgrywki, mecze czy widowiska będą oglądane z trybun, gdzie znajdują się 204 miejsca siedzące. Konstrukcja trybun umożliwia ich bezproblemowe składanie i rozkładanie w zależności od potrzeb użytkowników.
W strefie sportowej mieszczą się również biuro OSiR, pokój trenerów z węzłem sanitarnym, pokój SKS, magazyn sprzętu sportowego oraz 4 zespoły sanitarno–szatniowe.

Sponsor Tytularny- kto to taki?
Sponsor Tytularny będzie miał wyłączne prawo do nadania oficjalnej nazwy oraz stworzenia logo hali i zamieszczenia ich przy wejściu do obiektu. Zyska również status Sponsora Tytularnego Hali stosowany we wszystkich oficjalnych dokumentach i w materiałach promocyjnych. Sponsor będzie mógł wykorzystywać wizerunek hali do realizacji swoich celów marketingowych. Na głównej stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji (dysponenta hali) zostanie umieszczony link do strony Sponsora.
Ponadto, Sponsor Tytularny będzie miał prawo zorganizowania imprezy w hali przez 2 dni rocznie w terminie ustalonym wcześniej z OSiR.
Umowa ze Sponsorem zostanie zawarta na okres od 3 do 5 lat. W konkursie może wziąć udział firma, która do 16 października 2020 r. złoży poprawnie przygotowaną ofertę.


Zapraszamy firmy do składania ofert!